Oferty Pracy / Współpracy | Fundacja SOK

Stanowisko: Koordynator Projektu Szkoleniowego (1/2 etatu) – Fundacja SOK

Fundacja SOK poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Koordynatora Projektu Szkoleniowego w ramach grantu przyznanego przez WHO. Praca obejmuje zarządzanie projektem szkoleniowym dla nauczycieli, którego celem jest podniesienie kompetencji w obszarze wsparcia psychospołecznego.

Obowiązki:

  • Kompleksowa organizacja 5 szkoleń online dla nauczycieli.
  • Organizacja 1 spotkania stacjonarnego w formie interaktywnego warsztatu.
  • Zarządzanie kontaktem z darczyńcą.
  • Przygotowanie raportu w połowie projektu.
  • Przygotowanie końcowego raportu na zakończenie projektu.

Termin zakończenia projektu: Połowa czerwca 2024.

Warunki pracy:

  • Spotkania w biurze 2 razy w tygodniu
  • Pozostały czas praca zdalna.

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów szkoleniowych.
  • Znajomość obszaru zdrowia publicznego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zasobami.
  • Doskonała organizacja pracy.

Warunki finansowe:

  • Stawka: 4300-4800 zł brutto (umowa B2B).

Jak aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: iga@sokfoundation.org.pl W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Koordynatora Projektu Szkoleniowego – Fundacja SOK”. Termin składania aplikacji upływa 19.01.2024