Nr telefonu

+48 530 316 428

Adres

ul. Iwonicka 40
02-924 Warszawa

Email

szkolenia@sokfoundation.org.pl

Współzałożycielka i Prezeska Fundacji

Katia Roman-Trzaska
katia@sokfoundation.org.pl

Dyrektorka Biura

Karina Knyż

karina@sokfoundation.org.pl

Menedżerka ds. finansów

Danuta Kowalska-Molak
danuta@sokfoundation.org.pl

Członkini Zarządu, Dyrektorka Programowa MHPSS

Iga Pietrusińska
iga@sokfoundation.org.pl

Asystentka Projektu

Natalia Wiaderna
natalia@sokfoundation.org.pl

Dyrektorka Programowa Szkoleń JPJO

Kamila Dembińska
kamila@sokfoundation.org.pl

Asystentka Projektu

Marta Miklińska
marta@sokfoundation.org.pl